• Przerwa w bibliotece

Pewnie Rodzice, szczególnie tych najmłodszych pociech, nieraz myślą co on/ona porabia na przerwach🤔... Już spieszę z fotorelacją i odpowiadam: świetnie sobie radzą, relaksując się w Bibliotece 🙃🧘♟️🖍️📖

• Zielono mi

Wiosna, to idealny czas aby rozpocząć czytanie na świeżym powietrzu 🌳🌷😎 W ramach Wyzwania Czytelniczego 2024, w  kwietniu przeczytaj książkę w zielonej okładce📗💚

• Gratulujemy

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpady Olimpusek z języka angielskiego.Mamy ogromną przyjemność poinformować,  że  dwie uczennice z klasy 3a - Amelia Grędzińska oraz Maria Niewiadomska zdobyły Dyplomy Laureata w zimowej sesji konkursu. Serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu z klas drugich i trzeciej za udział i zaangażowanie.

• REKRUTACJA 2024/25- od 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do szkół!

• ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca.

• Wielkanoc u nas

👩🏼‍🏫Uczniowie klasy 1b znaleźli dzisiaj 35 jajek wielkanocnych 🐣 rozrzuconych przez zajączka🐇🐰na szkolnym boisku🏀⚽. Papierowe jajka🥚 zamieniły się później w smaczną przekąskę 🍬

• Międzyszkolny konkurs "Wielkanocna pisanka".

‼️‼️Uwaga wyniki konkursu świetlicowego ‼️‼️Prace konkursowe naszych uczniów wzięły udział w międzyszkolnym konkursie świetlicowym „Wielkanocna pisanka”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 12 w ZSiP w Katowicach. Z wielką przyjemnością informujemy, że W kategorii klas I wyróżnienie zdobyła Lena Lach W ktegorii klas II 1 miejsce zdobyła Zosia Kośny 🥇🥇Wyróżnienie zdobyli: Zuzanna Łysowska oraz Jakub StuchłyW kategorii klas III1 miejsce zdobył Olgierd Kowal 🥇🥇SERDECZNIE GRATULUJEMY 🙌 🥳🤩😍

• Szkolny KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ rozstrzygnięty.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy

a zwycięzcom gratulujemy pomysłowości i oryginalności.

Ponadto wybrane przez Jury prace wezmą udział w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez ZSiP nr 1 w Katowicach.

• Światowy Dzień Zespołu Downa

🧦🌈Dzisiaj Światowy Dzień Zespołu Downa. Uczniowie klas: 1b i 3a, wykonali prace plastyczne i ubrali kolorowe skarpety na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa i ich rodzinami 🧦🌈

• Jak uczyć się dokonywania obliczeń pieniężnych ?

Najlepiej w praktyce. Klasa 1B wczoraj zorganizowała w swojej klasie sklep🛒🛍️. Zabawa z papierowymi pieniędzmi przyniosła dzieciom wiele frajdy🤑💵.

• Dzień otwarty

Wszystkim, którzy odwiedzili nas w ramach "dni otwartych"- dziękujemy i zapraszamy od września.

• 8 marca w naszej szkole

Dzień Super Kobiet w naszej szkole okazał się naprawdę udany. Hasło Możesz Być Kim Chcesz sprawdziło się. Kto chciał wziął udział w Turnieju Szachowym zorganizowanym przez panią Basię Fuchs, kto chciał  przebral lub założył swoją ulubioną stylizację,  kto nie chciał spędził ten dzień inaczej. I o to nam chodziło. Dziękujemy wszystkim za udział w Turnieju  i zaangażowanie w dzisiejszy dzień. Dziękujemy również za wszystkie miłe gesty i życzenia.

Wyniki Turneju Szachowego z okazji Dnia Kobiet.

Klasy strasze

1 miejsce Magdalena Widyna z klasy 5a,

2 miejsce Natalia Siemieniuk z klasy 6a,

3 miejsce Aleksandra Antoszek z klasy 5b

Klasy młodsze

1 miejsce Melania Kucharczyk z klasy 2a,

2 miejsce Julia Kuczera z klasy 3a,

3 miejsce Julia Mozdzen z klasy 2b.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział.

• Wielki sukces naszego Ucznia!!!

Mikołaj Szymon z klasy 7a został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Mikołajowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• 8 marca

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie dziewczyny duże i małe do świętowania dnia 8 marca pod hasłem Dzień Super Kobiet- Możesz Być Kim chcesz. W tym dniu zachęcamy wszystkie dziewczyny do stworzenia wlasnych  stylizacji,  dzięki którym wyrażą swój styl, zainteresowania czy trendy. Można być swoją ukochaną bohaterką,  superbohaterką, postacią  z filmu, ksiażki, sportu czy nauki. Pani Basia Fuchs zaprasza również na Turniej Szachowy z okazji Dnia Kobiet oraz rozgrywki w siatkówkę dla klas 6 i 7. Mamy nadzieję, że każda dziewczyna w naszej szkole spędzi ten dzień tak jak chce, według własnego wyboru.

• 1 marca Dzień Przytulania Bibliotekarzy!

1 marca, to Dzień Przytulania Bibliotekarzy 🤩oraz... w naszej Szkolnej Bibliotece pierwszy dzień nowego wyzwania czytelniczego📚Zapraszam serdecznie i oczywiście ściskam 😚

• Turniej gier i zabaw

• Spotkanie klasy 1a ze stomatologiem

Uczniów klasy 1a odwiedziła stomatolog, p. Beata prywatnie babcia Natalki, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała jak należy dbać o higienę jamy ustnej.

Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia.

• Warsztaty ekologiczne klas 1a i 3a w Centrum Edukacji Ekologicznej w Skoczowie- fotorelacja

• Rekolekcje wiekopostne 2024

"Od środy do piątku część uczniów naszej szkoły przeżywała rekolekcje prowadzone przez siostry ze Wspólnoty Karmel Ducha Świętego. Oto fotorelacja."

• Pasowanie na czytelnika

23.02.2024 Dzień Uroczystego Pasowania na Czytelnika Dzieci Klas Pierwszych 🎉📚Dnia dzisiejszego, uczniowie klasy IA i IB zostali oficjalnie przyjęci do wybornego grona Czytelników Biblioteki Szkolnej!🎉Serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych chwil z książką!

👉Dziękuję Radzie Rodziców, za ufundowanie pamiątkowych zakładek i słodkiego upominku🍭❤️

strona:

ul. Medyków 27